2022-07-30 až 08-06 Regenerační pobyt na Vysočině – MYSLIBOŘICE

obsahuje Žádné komentáře

Zveme vás na regenerační pobyt, připravovaný ve spolupráci s Karlou Vejtasovou, a sice u Myslibořic na Vysočině v termínu 30. 7. – 6. 8. 2022.

Níže v přiložené pozvánce najdete bližší informace, které se mohou průběžně dále upřesňovat:

mysliborice_pozvanka (DOC)

mysliborice_pozvanka (PDF)

 

 

Pojeďte s námi na relaxační pobyt v přírodě na Vysočině poblíž obce Myslibořice ve vile na adrese Myslibořice 173, v oblasti, která byla součástí panské obory myslibořického zámku. Do obce Myslibořice je pěší vzdálenost 3,7 km, tj. hodina chůze, kde se nachází mimo jiné prodejna COOP, hospoda a zámek s parkem. Větším městečkem s možností nákupů jsou nedaleké Jaroměřice nad Rokytnou.

Jedná se o dovolenou pro stabilizované osoby, bez organizovaného stravování a určeného programu.

Ubytování je na turistické úrovni. Pokoje jsou v horním patře budovy, 2 až 4 lůžkové, kde se nacházejí i 3 toalety s umyvadly. V prostředním patře je jídelna, kde se můžeme kromě stravování i setkávat, hrát společenské hry apod. Navazující větší i menší kuchyňka jsou komplexně vybaveny včetně ledniček, rychlovarné konvice a nádobí. Na pobytu si budete vařit a připravovat jídlo sami. V dolní části budovy se nacházejí další 4 toalety a sprchy.

Na dvoře za budovou je venkovní posezení. Nedaleko ubytování je pak možnost společně opékat na ohni nebo sportovat. V blízkosti vily se nachází lesy a také rybník.

Cena za ubytování je 200,-/noc, tedy celkem za týden 1.400,- Kč. Pro členy našeho spolku na místě vrátíme část ceny jako slevu v celkové výši 210,- Kč (30,-/noc). Po potvrzení účasti prosíme o úhradu celé částky na účet spolku č. ú.: 2701034958, u Fio banky s kódem 2010. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své jméno a příjmení a heslo: „Mysli“, do kolonky variabilní symbol (VS) můžete napsat 30768.

Záloha na dopravu celkově činí 800,- Kč na vlaky oběma směry, autobus v místě si platí každý sám. Doprava se doúčtuje dle skutečné ceny jízdenek během pobytu.

Odjezd bude v sobotu 30.7. z Ostravy Svinova 10.45 (hl. nádraží v 10.39) vlakem Regiojet 1112 do Brna (12.57), tam přestoupíme na vlak do Třebíče ve 13.44, odkud pak pojedeme místním autobusem do Myslibořice, Hájenka Ostré. Od autobusu nám svezou zavazadla (případně i nás) ti, co pojedou autem. Je to jen 1,6 km, tedy půlhodina chůze.

Nazpět pojedeme v sobotu 6.8. v 10.09Myslibořic, Hájenka Ostré autobusem do Třebíče, kde přestupujeme na vlak do Brna a poté do Ostravy. Příjezd do Ostravy Svinova v 15.15.

Zatím jsou místa i v autech, která pojedou. Kdo pojede autem, zaplatí řidiči 400,- Kč za cestu tam a 400,- Kč za cestu zpátky.

Na místě si společně vymyslíme zábavu, koupání či výlety pěšky nebo auty (např. na barokní perlu Vysočiny – Zámek v Jaroměřicích nad Rokytnou s možností nákupů, ve vzdálenosti 11 km autem či 7 km pěšky:

anebo ve vzdálenosti asi 50 km na Vranovskou přehradu se zámkem a Národním parkem Podyjí).

Přidejte se, bude prima,

jsme dobrá parta!

Přihlašujte se, prosím, co nejdříve Radomíru Vyvialovi na telefon 603 255 894, mail vyvial@tiscali.cz
anebo Karle Vejtasové na telefon 724 591 507, mail k.vejtas@seznam.cz.

 

Napište komentář