Duchovní a výtvarný víkend U dobré naděje

obsahuje Žádné komentáře

 

V sobotu 17.6. v 15 hodin srdečně zveme na druhé duchovní setkání s otcem Miroslavem z Raškovicko-Pražmánské farnosti. Na programu bude promluva na téma Odpuštění. To potřebujeme úplně každý, troufám si říct. Rovněž bude možnost Svátosti smíření pro věřící, ovšem celá událost je určena jak věřícím, tak hledajícím, doufajícícm – VŠEM!

V sobotu také půjdeme na vycházku či výlet se sběrem materiálů pro Lapače (větvičky, lístky, peříčka, malé kamínky nebo dřívka)

 

V neděli 18.6. od zhruba 9.30 můžete přijíždět na tvoření s Barčou C. , budou se vyrábět lapače a bude jako vždycky super :-), příležitost pro zručné i méně manuálně obratné.

 

„Lapač snů zavěšují indiáni volně do místnosti nebo přímo za hlavu spícího. Podle staré legendy severoamerických indiánů se špatné sny zachytí v síti lapače a ráno jsou zničeny denním světlem. Ty dobré sklouznou po peříčku zpět do duše spícího. Ať už této legendě věříme nebo ne, při tvoření můžeme relaxovat, popovídat s druhými a udělat pěkný výrobek třeba jen tak na zeď do pokoje, na zavěšení jako dekoraci! Budu se na vás všechny moc těšit, Bára C.“ :-)

Účast prosím hlaste Markétě Dobré nejpozději den či dva předem, zejména zájemci o přespání.

Napište komentář