Dovolená v Orlických horách 2019

obsahuje 1 komentář

V termínu 11.5.-17.5.2019 (6 nocí) pojedeme do horské vesničky a zároveň oblíbeného turistického centra Deštné v Orlických horách, kde máme po osobním shlédnutí na místě pronajaté dvě dosti prostorné a solidně vybavené chaty či chalupy blízko sebe. U jedné z nich je velká terasa a u druhé venkovní posezení s krbem a větší zahradou; budeme mít možnost se zde spolu pobavit, zazpívat si uvnitř i venku, něco si zahrát apod. Chaty jsou na vhodném místě pro turistické vycházky. Hned vedle je hospůdka s výborným jídlem. V blízkosti jsou i další hospůdky, potraviny, ale třeba i stáje-jízdárna a další.

V o něco dražší chatě – Terasa, jsou dvou a třílůžkové pokoje s vlastní sociálkou a povlečením již v ceně. Společenská místnost má zároveň kuchyňskou část s kompletním kuchyňským vybavením. V suterénu je sauna, kterou budeme moci využívat po domluvě všichni.

V levnější chatě – Liebig, jsou hlavně tří až čtyřlůžkové pokoje, vždy dvě samostatná lůžka a jedna palanda. Toto ubytování poskytuje pro zájemce povlečení za příplatek 100,- Kč/osobu. Sociální zařízení a sprcha jsou na chodbě na každém patře. Chata má pěknou společenskou místnost, vedle je kuchyně s kompletním kuchyňským vybavením. U východu na zastřešenou zahradní terasu s venkovním krbem je další kuchyňka.

Cena za ubytování v chatě Terasa je pro klienty 1200,- Kč, v chatě Liebig 1000,- Kč; v obou objektech sleva pro klienty, kteří se zúčastní dovolené poprvé a pro děti do 12 let je 300,- Kč; příplatek pro zdravé 200,- Kč. U sociálně slabých je individuální dohoda možná. Dopravu plánujeme společně vlakem do Ústí nad Orlicí, poté autobusem do Rychnova n.K. a dalším autobusem do Deštné v O.h. Pak už jen 500 m / 8 minut pěšky po pěkné cestě. Jízdné tam a zpátky odhadujeme tak do 600,- Kč – pokusíme se zajistit co nejlevnější skupinové jízdenky do vlaku, i proto se prosím přihlašujte co nejdříve.

Pro zájemce je domluvena možnost polopenze za 160,- Kč, anebo 90,- Kč za večeři. Celková částka za večeře na celý pobyt je 540,- Kč, za polopenzi 960,- Kč.

Nejlepší je se předem domluvit, kdo s kým bude bydlet. Jinak budeme jednotlivce přidělovat a potvrzovat do pokojů podle pohlaví a doby přihlášení. Záloha je minimálně 500,- Kč/osoba a prosím o úhradu nejpozději na infoschůzce, která se bude konat 25.3.2019 v 16.30 v Kafárně u Oblouku, v Ostravě-Porubě. Úhrada celé částky za zájezd do 15.4.2019. Cenu můžete zaplatit po domluvě hotově, anebo převodem na účet 2100320801 / 2010 ve Fio bance. Přihláška je po domluvě závazná. Stornopoplatek je dle doby stornování zájezdu.

Přihlašujte se prosím Ibě Vyvialové. Telefon 733 734 306, email ivyvialova@seznam.cz

Dovolená je určena primárně pro ty klienty (a případně jejich doprovod), kteří jsou schopni se o sebe samostatně postarat, popř. budou mít s sebou někoho, aby jim v tomto směru dobrovolně vypomáhal. MUDr. Dobrá sice pojede na tuto dovolenou také, avšak nikoli v roli lékaře, nýbrž jako rekreant.

 

Jeden komentář

  1. Barbora Romanová
    | Odpovědět

    Lze prosím vyčíslit přibližnou celkovou částku souhrně? Děkuji. B.R.

Napište komentář