Dobře naplněný víkend

obsahuje Žádné komentáře

Zveme všechny na víkend 22. – 23. července 2017 na víkend s kombinovaným programem – příjezd nejdříve sobota 22. 7. v 11:00, bude vycházka, lehký sport nebo lehký sběr něčeho, co nyní roste (borůvky, houby, květiny,…), v 14:00 začne beseda s o. Miroslawem z farnosti Raškovice na téma Hranice dobra a zla. Večer uděláme táborák, zpěvy, tance, koupání v bazénu či skákání na trampolíně apod., dle lidí a nálady. Je možnost přespání po dohodě s Markétou. Neděle 23. 7. od 10:00 do 16:00 dle zájmu začíná tvoření s paní Markétou Sikorovou na téma Radost.

Tvoření uvádí sama vedoucí M. S. slovy: „…zeptáte-li se malého dítěte, zda je radost kulatá, nebo hranatá, vetšinou s odpovědí vůbec neváhá: kulatá. Něco kulatého je s námi zkrátka bytostně spjato. I naše tvoření bude inspirováno něčím kulatým, přímo kuličkou, a ne ledajakou. Kuličkou uplstěnou z ovčí vlny. Barvu a velikost si každý zvolí sám, nůžkami prořízneme pusinku, plstící jehlou vytvoříme oči, a máme hlavičku jako makovičku. Přiděláme poutko a pověsíme kamkoli libo – pod lustr, na klíče od auta, na krk, fantazii meze klást nebudeme…“

Zve Markéta Dobrá, prosím o tel. nebo jiné oznámení, kolik lidí a na které části víkendu přijede, ať spočítáme materiál, židle, věci na táborák apod. Těšíme se všichni!!!

Napište komentář